Novosti o ozljedi Kosovare Asllanija nakon gadnog trenutka švedskog igrača u porazu od Nizozemske

Koji Film Vidjeti?

Švedska

Šveđanin Kosovare Asllani ozlijeđen je nakon što ga je lopta udarila u glavu, lijevo i, umetnuto, stavljena na nosila. Kredit za sliku: FIFA

Šveđanka Kosovare Asllani pretrpjela je, čini se, tešku ozljedu dok se njezina momčad sinoć borila s Nizozemskom u drugom polufinalnom dvoboju FIFA Svjetskog prvenstva za žene.

Utakmica je na kraju trajala gotovo 100 minuta za odlučivanje pobjednika, a Nizozemska je prošla u finale golom u produžecima.

Evo ažuriranja o Asllaninoj ozljedi, uključujući ono što se dogodilo i njeno stanje sada.

brandi i kandi 600 lb life update

Ozljeda Kosovare Asllani rezultirala je nosilima

Ozljeda Kosovarea Asllanija dogodila se tijekom polufinala u srijedu u samo posljednjim minutama. Prilikom udarca drugog igrača lopta ju je udarila u glavu. Uhvatila se za vrat dok je padala na polje. Igrači i navijači odmah su bili zabrinuti zbog Asllanijeve situacije.

29-godišnjaka je medicinsko osoblje pratilo oko 10 minuta. Asllani je na kraju stavljen na nosila kako bi ga iznijeli s terena. Većina obožavatelja vjerovala je da je doživjela potres mozga. Prisutni i mnogi ljudi na internetu pokazali su svoju podršku njenoj dobrobiti.

Nakon transporta u medicinsku ustanovu, Kosovare Asllani podvrgnut je MR i CT skeniranju. Dobra vijest je da kada su obavljeni prvi medicinski testovi, ažurirana informacija o ozljedi Kosovarea Asllanija nije ukazivala na ozbiljnu štetu za švedskog nogometaša.

Izvještaj iz SVT Sport (prevedeno na engleski) izjavu je dao preko švedskog reprezentativca liječnika Houmana Ebrahimija. Nakon utakmice bili smo u bolnici i radili CT (kompjutorska tomografija) i MRI (magnetska rezonancija). Preliminarna obrana ne pokazuje znakove ozbiljnije štete, rekao je Ebrahimi.

Asllani je u srijedu navečer bila aktivna na svom službenom Instagramu, objavivši seriju fotografija sa Svjetskog prvenstva. Na drugoj fotografiji se vidi kako leži na terenu i hvata se za vrat. Seriju je opisala emotikonima slomljenog srca, najvjerojatnije zbog svoje ozljede i gubitka tima.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju dijeli Kosovare Asllani (@asllani9)

Kao što se vidi u objavi na Instagramu, Asllani je dobila gotovo 2000 komentara, uglavnom u prilog njezinom zdravlju nakon ozljede.

Lopta koja joj je udarila u glavu bio je jedan od nekoliko pogodaka koje je Asllani primila tijekom utakmice. Prema drugom izvješću, ona je pogođena u glavu tijekom ranijeg sudara sa Stefanie van der Gragt.

Švedska ide dalje u utakmicu za treće mjesto

Utakmica je završila rezultatom 1-0 u korist Nizozemske. Pobjednički pogodak postigao je Jackie Groenen u 99. minuti nakon afere bez golova. Nizozemska nastavlja igrati protiv Megan Rapinoe, Alexa Morgana i reprezentacije SAD-a u finalu Svjetskog prvenstva u nedjelju (7. srpnja).

Bio je to razočaravajući završetak za poraženu stranu. Budući da je Švedska izgubila od Nizozemske, igrat će u utakmici za treće mjesto. Ta utakmica stiže u subotu (6. srpnja) u Francusku. Igrat će protiv Engleske u utakmici koja je zakazana za 11 sati po istočnom vremenu na FOX-u.

taj put sam se reinkarnirao u ljigav sljedeću epizodu

U tweetu objavljenom na Twitteru tima, natpis preveden na engleski glasi: Teški gubitak danas - ali zajedno ćemo u subotu voditi rat protiv bronce! ???? #viärsverige

Za sada nije poznato hoće li švedski napadač Kosovare Asllani sudjelovati u toj utakmici u subotu. Ipak, najbolja vijest u ovom trenutku je da njezina ozljeda nije bila teška.