Trik Miami Dolphinsa: Gledajte kako Matt Haack, Jason Sanders koristi lažni pogodak iz igre za dodavanje protiv Eaglesa

Koji Film Vidjeti?

miami dolphins trik igra uključuje Matt Haack Jason Sanders TD

Miami Dolphins izveli su kul trik za touchdown u svojoj utakmici protiv Eaglesa. Kredit za sliku: NFL na FOX-u

Miami Dolphins pronalaze nove načine za pobjedu, uključujući posezanje u svoju vrećicu trikova.

U nedjeljnom meču protiv Philadelphia Eaglesa, trik Miami Dolphinsa možda je bio nužna iskra u trećoj pobjedi u njihovoj sezoni. Uključivalo je spajanje igrača i šutera na touchdown passu putem lažne igre golom iz igre.

U nedjeljnoj pobjedi nad Eaglesima rezultatom 37-31, domaća momčad je dvaput postigla rezultat kada su se suočili s četvrtim situacijama. U drugom od tih pokušaja, postavili su se kako bi šutnuli tri boda budući da su bili na dometu.

Međutim, na kraju je to bio lažni gol iz igre. Miami se pomaknuo iz formacije gola, dopuštajući igraču Mattu Haacku da ubaci TD pas. Primatelj je bio nitko drugi do igrač Jason Sanders, koji je napravio nevjerojatan ulov i donio Dolphinsima šest bodova.

Pogledajte ovaj video na YouTubeu

Zapaljeni Sanders također je retweetovao video isječak NFL-a na Twitteru, kao i njegov tim.

Dakle, to je igrač/držatelj kickera za touchdown Dolphinsa, objavio je jedan od komentatora igre.

Nikada ovo nisam vidio... O moj Bože, kako super igra, uzviknuo je njegov kolega, pripisavši i treneru Brianu Floresu zasluge za pametnog igrača specijalnih momčadi.

Još 2017. Haack je imao jedan pokušaj dodavanja s Dolphinsima, ali je tada presretan. Sada je 1-za-2 s TD-om u svojoj karijeri kao QB za Miami. Timovi će sada biti u punoj pripravnosti kad god je on na terenu u tim situacijama.

Ta trik igra pomogla je Miami Dolphinsima da u prvom poluvremenu dođu do vodstva od 14-13. Na kraju bi dodali još bodova na semafor u drugom poluvremenu iza živahnog timskog napora u Miamiju.

Fitzpatrick, Delfini pobjeđuju u trećoj utakmici sezone

Nedjeljna utakmica nije bila samo smicalica za domaći sastav. Redovni početni quarterback Ryan Fitzpatrick bacio je 27 za 39 pogodaka za 365 jardi i tri touchdowna kako bi pomogao Delphinima.

Drugi prolazni TD došao je zahvaljujući Haackovom zabavnom triku. Patrick Laird dodao je svoj prvi skok u karijeri, a Dolphins su u drugom poluvremenu nadigrali Eaglese 23-10.

Inače, Sanders nije završio s bodom nakon što je ranije ulovio akrobatski touchdown. Također se vratio na svoje uobičajeno mjesto i pogodio gol iz igre kako bi pomogao svojoj momčadi da osigura vodstvo u drugom poluvremenu za pobjedu.

U međuvremenu, Philadelphia Eaglesi su porazom pali na 5-7. Carson Wentz pokušao je u posljednjoj sekundi proći Hail Mary u end zonu, ali magija nije bila tu za njega.

Presretanje Dolphinsa službeno je okončalo utakmicu i dalo razlog Miamiju da proslavi svoju treću pobjedu u sezoni 2019-20.